Shore Danışmanlık Türkiye’deki en iyi ortopedi cerrahi merkezlerini sizler için uygun fiyatlarla sunmaktadır. Belirlenen paket fiyatlarla tedavi olurken Türkiye’nin göz alıcı güzelliklerine hayran kalacaksınız. En çok talep edilen işlemler;

Eklem ameliyatı,
Diz ameliyatı,
Kalça ameliyatı,
Omuz ameliyatı,
Omurga ameliyatı,

Ortopedi ve Travmatoloji kas ve iskelet sisteminin travmatik, doğuştan veya sonradan gelişen bozuklukları ile uğraşan bir bölümdür. Ortopedide son yıllarda gelişen alt dallar ile vücudun belirli kısımları alt başlıklar altında daha detaylı incelenmeye ve tedavi edilmeye başlanmıştır.
Geniş ve deneyimli bir kadroya sahip Hastanelerimiz kas ve iskelet sisteminin her türlü hastalığında ve yaralanmalarında tedavi hizmeti sunmaktadır. Gelişmiş teknik donanım gerektirenler de dahil olmak üzere tüm ortopedik girişimler yapılabilmektedir


Protezler

Gerekli durumlarda erken yaş ve ileri yaştaki erişkin hastalarda kalça, diz, omuz, dirsek eklem protezleri uygulanmaktadır. Modern materyallerin kullanıldığı bu ameliyatlarda yaşlı hastalar da en kısa sürede ayağa kaldırılıp günlük hayata döndürülmektedir. Ayrıca bu protezlere yönelik gevşeme ve enfeksiyon problemlerinde revizyon cerrahisi de başarıyla uygulanmaktadır.


Spor Yaralanmaları

Spor yaralanmalarının gerek cerrahi gerekse konservatif tedavileri spora dönüşü kolaylaştıracak şekilde yapılmaktadır. Omuz, diz, dirsek, kalça, ayak bileği eklemlerine artroskopik yöntemle yapılan girişimlerle daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Cerrahi sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyona kolaylık sağlayan ve günlük hayata dönüşü hızlandıran artroskopik cerrahi ile spor yaralanmaları tedavisinde başarı artmış ve spora dönüş çabuklaşmıştır.

Pediatrik Ortopedi

Kalça çıkığı, ayak şekil bozuklukları gibi doğuştan gelen problemler, yürüme problemleri, omurga ve sinir sistemi bozukluklarına bağlı oluşan iskelet sistemi hastalıklarının güncel tanı ve tedavileri başarı ile uygulanmaktadır. Yeni doğan döneminde kalça çıkığının erken tanısı Radyoloji Bölümü’nün yardımı ile ultrasonografi kullanılarak yapılmakta, erken ve geç dönem problemler gerek cerrahi gerekse cerrahi dışı yöntemlerle başarılı olarak tedavi edilmektedir.